1. خانه
  2. -
  3. تن ماهی
  4. -
  5. قیمت پخش عمده تن ماهی

قیمت پخش عمده تن ماهی

دسته - تن ماهی
قیمت پخش عمده تن ماهی
  1. خانه
  2. -
  3. تن ماهی
  4. -
  5. قیمت پخش عمده تن ماهی

قیمت پخش عمده تن ماهی

دسته - تن ماهی

قیمت پخش عمده تن ماهی معمولا قیمتی است که برای شما صرفه در خرید ایجاد کند. اما عوامل مختلفی در تعیین قیمت پخش عمده تن ماهی وجود دارد. اینکه شما چه تعداد تن ماهی را بصورت عمده خریداری می‌نمایید و شرایط پرداخت و تضمین بازپرداخت شما به چه صورتی است، در تعیین قیمت پخش عمده تن ماهی می‌تواند موثر باشد.

عوامل موثر در قیمت پخش عمده تن ماهی

اصولاً تن ماهی بصورت عمده تولید و پخش می‌شود. ظرفیت کارخانه به شکلی است که در چرخه‌های مختلف و به ازای خرید ماهی تن بصورت عمده اقدام به تولید عمده تن ماهی می‌نماید. گاهی ممکن است بنا به دلایل مختلفی تولید تن ماهی و مقدار تولید آن بصورت انبوه، دستخوش تغییراتی شود. از آنجایی که ماهی باید بصورت تازه از دریا صید شود و به کارخانه ارسال شود، باید شرایط جوی و موارد دیگری در این موضوع یاری دهند که چرخه تولید تن ماهی متوقف نشود.

ماهی تن جنوب، منبع اصلی ماهی در تولید انبوه تن ماهی در کارخانجات شورک است. میزان تولید در شورک ارتباط مستقیمی با شرایط صید و دریای جنوب و خلیج فارس دارد. این ماهی‌ها بعد از صید منجمد شده و بلافاصله به کارخانه ارسال می شود. معمولاً بخشی از تولید شورک از قبل و به صورت رزرو فروخته می‌شود و بخشی از تن ماهی بصورت مازاد تولید و عرضه خواهد شد.

تن-ماهی-چگونه-تولید-میشود

در صورتی که قصد ثبت سفارش عمده تن ماهی را دارید باید کمی زودتر سفارش خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت ممکن، سفارش شما در لیست تولید قرار بگیرد. البته گاهی ممکن است که بخشی از سفارشاتی که بصورت عمده انجام می شود، در صورتی که مقدار آن قابل عرضه باشد، بلافاصله در اختیار مشتری قرار گیرد. اما همانطور که گفته شد این موضوع نیاز به بررسی و استعلام دارد.

در صورتی که قصد سفارش تن ماهی بصورت عمده را دارید، هم اکنون و از طریق شماره‌های تماس اعلام شده در وبسایت نسبت به استعلام قمیت و وضعیت موجودی تن ماهی اقدام نمایید.

قیمت پخش عمده تن ماهی چگونه تعیین می‌شود؟!

همانطور که پیش‌تر گفته شد قیمت پخش عمده تن ماهی با توجه به شرایط روز صید و تولید و میزان سفارش قابل محاسبه است. علت اصلی اینکه قیمت دقیق و مشخصی را برای این نوع سفارش نمی‌توان از پیش تعیین نمود. میزان کم سود کارخانه در حالت فروش عمده است. از آنجایی که در روش فروش عمده تن ماهی در کارخانه تولید کنسرو شورک سعی بر آن است که بخش بیشتر سود متوجه خریدار و توزیع کننده محصول باشد، لذا نمی‌توان قیمت ها را به صورتی که از پیش تعیین شده است به مشتری اعلام کرد و آخرین وضعیت تولید و موجودی تعیین کننده است.

قیمت پخش عمده تن ماهی

مقدار سفارش شما نیز در این موضوع موثر است. در ضمن گاهی مشتری ممکن است به مقداری ثبت سفارش دهد که امکان ارائه آن در چند بازه زمانی مختلف و بصورت چند سری بارگیری انجام شود که در این صورت، امکان پرداخت به ازای دریافت محصول وجود دارد که در قیمت نهایی محصول بصورت پلکانی تاثیر گذار است.

برای استعلام قیمت پخش عمده تن ماهی همین حالا با شماره‌های پشتیبانی تماس بگیرید تا از آخرین وضعیت موجودی و فروش عمده تن ماهی با خبر شوید.

تن ماهی عمده چگونه تولید می شود؟!

سوالی که برای خریداران عمده تن ماهی مطرح است، کیفیت تن ماهی تولید شوده بصورت عمده است. نگرانی از اینکه آیا تن ماهی در تمام بسته‌بندی ها دارای کیفیت یکسان هستند یا خیر. در پاسخ به این سوال بسته به برند تن ماهی که شما در کارخانه شورک انتخاب می‌کنید، نوع ماهی تن را نیز انتخاب خواهید کرد و در این صورت جدیدترین صید تن ماهی با همان ماهی مدنظر شما در نظر گرفته می‌شود. ماهی‌ها بصورت منجمد به کارخانه منتقل شده و بلافاصله بعد از برش وارد فرایند تولید می‌گردند. یکی از دغدغه‌های تولید تن ماهی در کارخانه شورک، حفظ کیفیت تن ماهی در فرایند تولید است.

روش تولید تن ماهی

چنانچه سفارش شما در ذیل یک برند خاص از بین برندهای سیحون، نومینه، شونتون و سایر برندهای تن ماهی تولیدی در کارخانه شورک باشد می توانیم کیفیت آن را در تمام قوطی ها با اطمینان تضمین کنیم و بهترین تن ماهی را بصورت عمده به شما عرضه نماییم.

ثبت سفارش عمده تن ماهی

تن ماهی یک محصول استراتژیک است که با توجه به نیاز بازار، تولید آن بصورت روزانه انجام می‌شود. برای خرید مقدار زیاد تن ماهی، خط تولید تن ماهی ممکن است نیاز به افزایش تولید در بازه های مختلفی دارد که نیاز هماهنگی از قبل در کارخانه است. به همین سبب اگر قصد آن را دارید که سفارش خود را برای مقدار زیادی تن ماهی ثبت کنید، حتما کمی زودتر از تاریخ مذکور با کارشناسان ما تماس بگیرید و نسبت به موجودی و فرایند تولید تن ماهی مطمئن شوید. در شورک ما تلاش می کنیم که تن ماهی را تا جایی که ممکن است تازه و داغ به دست مشتری برسانیم که با سفارش به موقع شما برای خرید و استعلام قیمت پخش عمده تن ماهی ما را در این مهم یاری نموده‌اید.

کنسرو ماهی تون کام دریا 180 گرمی

کنسرو ماهی تون کام دریا ۱۸۰ گرمی

کنسرو سبزی سرخ شده

کنسرو سبزی سرخ شده برای قورمه سبزی نهال چین

تون ماهی شهرود 180 گرمی

کنسرو تون ماهی شهرود ۱۸۰ گرمی

فهرست
تماس بگیرید