سیحون

خوراک-بادمجان-380-گرمی

خوراک بادمجان ۳۸۰ گرمی سیحون

کنسرو خورشت قورمه سبزی سیحون

کنسرو خورشت قیمه سیحون

کنسرو خورشت قیمه سیحون

کنسرو سس ماکارونی

کنسرو سس ماکارونی با سویا ۳۸۰ گرمی سیحون

کنسرو لوبیا چیتی

کنسرو لوبیا چیتی ۳۸۰ گرمی سیحون

کنسرو لوبیا چیتی با قارچ

کنسرو لوبیا چیتی با قارچ ۳۸۰ گرمی سیحون

کنسرو ماهی تون سیحون 120 گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون ۱۲۰ گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون ۱۸۰ گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون 90 گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون ۹۰ گرمی

سیحون یکی از بهترین برندهای انواع کنسرو خوراکی است. سیحون با افتخار توانسته در یک دهه اخیر جایگاه مناسبی را در بازار انواع تون ماهی و کنسرو های خوراکی برای خود ایجاد کند. قطعا این خوشنامی و کیفیت سیحون اتفاقی نیست و حاصل تلاش متخصصان و همکاران ما در صنایع غذایی شورک بوده است.

محصولات سیحون را بهتر بشناسیم

کنسرو ماهی تن، در بسته بندی های مختلف و در اوزان 90 گرمی 120 گرمی 160 گرمی و 180 گرمی و در قوطی های کلید دار و آسان باز شو گالوانیزه و ضد زنگ به بازار عرضه می شوند.

کنسرو لوبیا و لوبیا قارچ سیحون از دیگر محصولات پرفروش و موفق این برند بوده که با کیفیت بسیار بالا و استفاده از بهترین لوبیا کشت شده در دشت های سرسبز همدان تهیه و تولید می شوند. قوطی های گالوانیزه ضد زنگ این محصول باعث می شود تا محصولات عاری از هر گونه ویروس و آلودگی به دست شما برسند.

کنسرو سس ماکارونی با سویا یکی از محصولات ویژه برند سیحون است که توانسته نظر مشتریان را به خود جلب کند. رمز موفقیت ما در این محصول استفاده از سویا با بهترین کیفیت است که باعث شده بیشترین فروش را در بین رقبای هم رده کسب کند.

برای سفارش محصولات شورک می توانید از بخش تماس با اقدام نمایید و با توجه به حجم خریدتان ثبت سفارش بفرمایید. شما می توانید با خرید خود به نماینده سیحون در استان یا شهرستان خود تبدیل شوید. البته باید حتما استعلام کنید که در منطقه سایر نمایندگان حضور نداشته باشید.

فهرست
تماس بگیرید