کام دریا

کنسرو ماهی تون کام دریا 180 گرمی

کنسرو ماهی تون کام دریا ۱۸۰ گرمی

کام دریا را نیز می‌توان در لیست یکی از برترین و معتبرترین تون ماهی‌ها قرار داد. این تون ماهی از باکیفیت‌ترین ماهی‌های جنوب تهیه شده و صید روز است و کیفیت بسیار بالایی دارد. این کنسرو یک وعده غذایی کامل و مقوی بوده و طعم آن برای همیشه در خاطر شما ماندگار خواهد شد. تون ماهی یکی از محصولات گوشتی است که برای تامین پروتئین مورد نیاز برای بدن شما بسیار مناسب است.

برای تولید تون ماهی‌های کام دریا از ماهی صید روز استفاده می‌شود و ناظرین بهداشت بر روی تمامی روند تولید این محصول نظارت می‌کند. این تون ماهی از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است و بر روی بسته بندی‌های این محصول مهر وزارت بهداشت و تاریخ انقضا وجود دارد تا مشتریان را از سلامت و کیفیت این محصول مطمئن کنند. تون ماهی سرشار از پروتئین بوده و برای سلامتی بدن بسیار مفید است.

خرید عمده تون ماهی کام دریا

شورک یکی از مراکز عمده فروشی انواع تون ماهی در ایران است که از بهترین ماهی های جنوب برای تولید این محصول استفاده می کند. تن ماهی های شورک به صورت مستقیم از درب کارخانه ارسال می شود و به دلیل عدم وجود واسطه کیفیت این محصول کاملاً تضمین شده است. تمامی تون ماهی های این شرکت مطابق با پروتکل های بهداشتی تولید شده و بیش از 80 درصد آن از گوشت تهیه شده است.

برای افزایش کیفیت و ماندگاری تولید تون ماهی به جای استفاده از مواد افزودنی از نمک استفاده می کنند. قوطی های این کنسرو کاملاً پلمپ شده بوده و بسیار مرغوب است. این تون ماهی ها به صورت آنلاین به فروش می رسد و برای سفارش این محصول از شورک از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فهرست
تماس بگیرید