نومینه

ماهی تون نومینه 170 گرمی

کنسرو ماهی تون نومینه ۱۷۰ گرمی

برند نومینه در حال حاضر با تک محصول تن ماهی نومینه در خدمت شماست. این تن ماهی یک محصول میان رده محسوب می شود و با هدف مصرف برای قشر با درآمد متوسط است.

لازم به ذکر است در تولید تون ماهی نومینه تمام موارد رعایت شده است و فقط در زمینه بسته بندی و مواردی که به کیفیت محصول لطمه ای وارد نمی کرد، سعی شده حتی المقدور صرفه جویی شود تا محصول قابل رقابت باشد.

این محصول در وزن 170 گرمی در بازار موجود است و شما می توانید بصورت انبوه ثبت سفارش نمایید. هر چند این محصول با محبوبیت بالایی که دارد همیشه از تولید عقب مانده است ولی باز هم اگر نظر شما را جلب کرده برای مذاکره در خصوص برند نومینه با ما در تماس باشید.

تمامی مواد اولیه استفاده شده در خط تولید نمونه از بهترین محصولات استفاده شده است و دارای کیفیت بسیار بالا و استاندارد های لازم می باشد.

جعبه های حاوی تن ماهی نومینه در بهترین بسته بندی ارائه شده تا در حین ارسال و بارگیری آسیبی به محصول نرسد. اما به هر حال حتما قبل از مصرف از برآمده نبودن درب و کف قوطی مطمئن شوید. و در ضمن حتما تن ماهی را بیست دقیقه بجوشانید.

شما می توانید تن ماهی نومینه را در انواع خوراک های ایرانی و مدرن استفاده نمایید. تن ماهی نومینه به غیر از طعم آشنای تن ماهی با بهترین ادویه تن ماهی تهیه شده است و از روغن مرغوب گیاهی در تولید آن استفاده شده است.

فهرست
تماس بگیرید