شونتون

تن ماهی شونتون 120 گرمی

کنسرو تن ماهی شونتون ۱۲۰ گرمی

تون ماهی شونتون

کنسرو تون ماهی شونتون ۱۸۰ گرمی

شونتون یکی از برندهای باکیفیت و پرطرفدار صنایع غذایی شورک است. در بین محصولات شونتون انواع تن ماهی با کیفیت قرار دارد. این محصولات کنسرو شده با رعایت موارد بهداشتی فراوان و استانداردهای لازم برای تولید آماده شده است.

در تولید تن ماهی موارد مهمی وجود دارد که در برند شونتون همه آنها را رعایت کرده‌ایم. تن ماهی‌های این برند از ماهی گوشت سفید بی بو تهیه شده است که باعث می‌شود تجربه شیرینی از مصرف ماهی داشته باشید.

چرا تون ماهی شونتون؟

یکی از منابع پروتئینی در دسترس و ارزان در بین غذاهای رایج، ماهی تون است. ماهی سرشار از پروتئین است و اگر شما در یک رژیم فشرده پروتئینی هستید مانند انواع رژیم لاغری و رژیم ورزشی می‌توانید از تن ماهی شونتون استفاده کنید. این تون ماهی با وسواس و دقت بسیار بالایی تهیه شده تا بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاوریم.

تون ماهی شونتون با بهترین متریال موجود در بازار بسته بندی می‌شود و درب آسان باز شو آن باعث می‌شود تجربه دلچسبی از مصرف تن ماهی را داشته باشید.

دقت کنید که باید قبل از مصرف هر نوع تن ماهی و کنسرو ماهی باید آن را بیست دقیقه بجوشانید که با خیال راحت مصرف کنید. در ضمن دقت کنید که کنسرو شما نباید برآمده باشد و یا علائم زنگ زدگی در آن قابل رویت باشد.

تن ماهی شونتون یکی از بهترین محصولات غذایی شورک آماده پذیرش سفارشات شما برای تولید و توزیع است. لطفاً برای ثبت سفارش عمده این محصول با ما تماس بگیرید.

فهرست
تماس بگیرید