شهرود

تون ماهی شهرود 180 گرمی

کنسرو تون ماهی شهرود ۱۸۰ گرمی

شهرود برند پر محصول و پرفروش در بین برندهای تولید شده در صنایع غذایی شورک است. اگر می خواهید در بسته محصولات خود جنس جور داشته باشید، توصیه می‌کنیم از برند شهرود خرید کنید. در این برند انواع تن ماهی کنسرو شده و محصولات خوراکی دیگر مانند کنسرو لوبیا، کنسرو لوبیا چیتی با قارچ شهرود، کنسرو خورشت قیمه، کنسرو خورشت قورمه سبزی و سایر محصولاتی که مشاهده می‌کنید دیده می‌شود.

بالاترین کیفیتی که در محصولات صنایع غذایی شورک مشاهده می‌کنید در برند شهرود گردآوری شده است تا نقش ویژه‌ای در سبد غذایی شما ایفا کند. شما می‌توانید محصولات شهرود را در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای خریداری نمایید و یا بصورت مستقیم از کارخانه تهیه نمایید.

نکات مهم در خرید تن ماهی

دقت کنید در صورتی که تن ماهی شما و یا هر کنسرو تن ماهی دیگری که مصرف می‌کنید دارای برآمدگی روی درب قوطی و یا کف آن باشد باید از مصرف آن امتناع کنید.

مصرف تن ماهی به واسطه کیفیت بسیار بالایی که دارد در موارد بسیاری توصیه شده است. نوع ماهی استفاده شده در این نوع تن ماهی از مرغوب‌ترین ماهی‌های صید روز در خلیج فارس هستند که باعث می‌شود شما در سبد غذایی خود پروتئیین کافی را دریافت نمایید.

محصولاتی که مشاهده می‌کنید با تلاش و کوشش متخصصان صنایع غذایی شورک تهیه و تولید شده و با دقت و وسواس بسیاری برای سلامتی شما عزیزان گردآوری شده است.

لطفاً جهت ثبت سفارش محصولات شهرود برای خرید عمده در بخش تماس با ما با پشتیبانی فروش در تماس باشید.

فهرست
تماس بگیرید