1. خانه
  2. -
  3. کنسروها
  4. -
  5. با کارخانه های تولید کنسرو ایران آشنا شوید

با کارخانه های تولید کنسرو ایران آشنا شوید

دسته - کنسروها
کارخانه-های-تولید-کنسرو-ایران
  1. خانه
  2. -
  3. کنسروها
  4. -
  5. با کارخانه های تولید کنسرو ایران آشنا شوید

با کارخانه های تولید کنسرو ایران آشنا شوید

دسته - کنسروها

برترین کارخانه کنسروسازی در ایران کدام است؟ کنسرو مورد نیاز خود را از کجا خریداری کنیم؟ کنسروها محصولاتی آماده هستند که در زندگی شهری امروزی بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند. مواد اولیه به کار رفته در کنسروها در هر شرکتی تفاوت دارد. حتی کارخانه های تولید کنسرو ایران بخشی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر می‌کنند. در ادامه برخی از کارخانه های تولید کنسرو ایران را به شما معرفی خواهیم کرد تا در صورت نیاز بتوانید برای خرید عمده محصولات با آنها تماس بگیرید.

کارخانه تولید کننده کنسرو محفل

محفل تولید کننده انواع محصولات کنسروی در ایران است که محصولات تولید شده در این شرکت بالاترین کیفیت را دارد. محفل برای تولید تن ماهی از روغن‌های گیاهی استفاده می‌کند و از این رو طعمی بسیار عالی دارد. کارخانه محفل کنسروهای خود را در بسته بندی‌های پلمپ شده و مقاوم قرار می‌دهد تا در طی فرایند حمل و نقل آسیبی نبیند. دستور پخت و مدت زمان جوشاندن کنسروهای محفل بر روی بسته بندی‌های آن درج شده است.

کارخانه تولید کننده کنسرو یاران

کارخانه یاران یکی از بهترین کارخانه های تولید کنسرو ایران است که در ابتدای دهه ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرد. این کارخانه هدف خود را بر روی تولید غذایی باکیفیت و سالم قرار داده است و کنسروهای تولید شده در این کارخانه در طعم‌های مختلف فلفلی، رژیمی، زیتونی و … عرضه می‌شود. کارخانه یاران در ابتدا تنها در زمینه تولید تن ماهی فعالیت داشت ولی به مرور کار خود را وسعت داده و امروزه این شرکت انواع کنسروهای آماده از جمله کنسرو لوبیا، کنسرو نخود فرنگی، خوراک بادمجان و … را نیز به تولید می‌رساند.

کنسرو قیمه ۱۸۰ گرمی

کارخانه تولید کننده کنسرو کدبانو

کدبانو از دیگر کارخانه‌های تولید کنسرو ایران به شمار می‌رود که در ابتدا در زمینه تولید کمپوت و مربا فعالیت می‌کرد. این کارخانه کار خود را گسترش داد و اکنون انواع سس و کنسروهای غیر گوشتی و گوشتی در این شرکت تولید می‌شود. این شرکت بزرگ زمینه اشتغال برای تعداد بسیاری از نیروهای داخلی را فراهم کرده است و با استفاده از مواد اولیه درجه یک باکیفیت‌ترین کنسرو را به بازار عرضه خواهد کرد.

کارخانه تولید کننده کنسرو شیلتون

شیلتون یکی از شرکت‌های معروف تولید کننده انواع محصولات پروتئینی و گیاهی کنسروی در ایران است که از سال ۱۳۷۴ تاکنون خوشمزه‌ترین و بهترین محصولات کنسروی را به بازار عرضه می‌کند. محصولات شیلتون شامل تن ماهی، خیار شور، انواع سبزیجات، ذرت شیرین و … می‌شود. تمامی این محصولات دارای مهر وزارت بهداشت بوده و بسته بندی‌های بسیار شیک و مناسبی دارد.

کارخانه های تولید کنسرو ایران
تن ماهی ۱۲۰ گرمی سیحون – صید روز

کارخانه تولید کننده کنسرو غذاپیشه

کارخانه غذاپیشه یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه انواع غذاهای کنسروی است که محصولات این کارخانه به داخل و خارج از کشور ارسال می‌شود. این شرکت به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است تا بتواند سفارشات مشتریان خود را تامین کند. کارخانه غذاپیشه برای تولید کنسروهای خود از مواد اولیه تازه استفاده می‌کند که طعمی بسیار عالی و دلنشین دارد.

کارخانه تولید کننده کنسرو فدلک

صنایع غذایی فدلک ارائه دهنده انواع غذاهای کنسروی در ایران است که بر روی بسته بندی‌های این محصول تمامی مهر و تاییدیه های وزارت بهداشت وجود دارد. این شرکت در راستای کسب رضایت مشتریان محصولات خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه برای مشتریان ارسال می‌کند و از این رو کنسروهای فدلک قیمت مناسبی دارد.

کنسرو لوبیا با قارچ سیحون ۳۸۰ گرمی

کارخانه تولید کننده کنسرو خوشاب

این شرکت از دیگر برترین کارخانه‌های تولید کنسرو ایران به شمار می‌رود. این کارخانه سال‌ها است که در زمینه تولید انواع کنسروهای گوشتی و غیرگوشتی فعالیت می‌کند. خوشاب برای محصولات تولیدی خود توانسته تمامی پروانه‌ها و مجوزات لازم برای یک محصول بی نظیر را دریافت نماید. خوشاب دارای دستگاه‌های مدرن و مجهز بوده و سرعت تولید بالایی دارد.

صنایع غذایی شورک، یکی از بهترین کارخانه های تولید کنسرو ایران

شورک یکی از بزرگ‌ترین کارخانه های تولید کنسرو ایران است که پرفروش‌ترین و باکیفیت‌ترین کنسروها را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت سال‌های طولانی است که در زمینه تولید انواع کنسروهای گوشتی و غیر گوشتی فعالیت دارد و با استفاده از مواد اولیه تازه و مرغوب توانسته جایگاه ویژه‌ای را در بین رقبای خود کسب کند. این شرکت تمامی کنسروهای خود را بر اساس استانداردهای سازمان غذا و دارو و وزات بهداشت تولید می‌کند و از این رو سلامت و کیفیت آنها تضمین شده است.

کارخانه های تولید کنسرو ایران
کنسرو تن ماهی کام دریا ۱۸۰ گرمی

محصولات شورک شامل انواع کنسرو تن ماهی، کنسرو لوبیا، کنسرو قورمه سبزی، کنسرو قیمه، کنسرو مایع ماکارونی، کنسرو سبزی قورمه سبزی و … می‌شود که تمامی این محصولات در قوطی‌هایی با حجم ۱۸۰ و ۳۸۰ گرمی قرار دارند. کنسروهای شورک کیفیت بسیار بالا و طعمی فوق العاده عالی و بی نظیر دارند ولی این تنها دلیل پرفروش بودن محصولات این شرکت نیست. شورک کنسروهای تولیدی خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه برای مشتریان ارسال می‌کند که این فروش بی واسطه تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت تمام شده کنسرو دارد و سوددهی مشتریان را چندین برابر خواهد کرد. برای سفارش عمده کنسروجات از درب کارخانه، با شورک تماس بگیرید.

کنسرو خوراک بادمجان ۳۸۰ گرمی
سبزی قورمه سرخ شده

سبزی قورمه سرخ شده

تن ماهی شونتون 120 گرمی

کنسرو تن ماهی شونتون ۱۲۰ گرمی

کنسرو خورشت قیمه سیحون

کنسرو خورشت قیمه سیحون

فهرست
تماس بگیرید