1. خانه
  2. -
  3. تن ماهی
  4. -
  5. نمایندگی تن ماهی در ایران را از شورک بخواهید

نمایندگی تن ماهی در ایران را از شورک بخواهید

دسته - تن ماهی
نمایندگی تن ماهی در ایران
  1. خانه
  2. -
  3. تن ماهی
  4. -
  5. نمایندگی تن ماهی در ایران را از شورک بخواهید

نمایندگی تن ماهی در ایران را از شورک بخواهید

دسته - تن ماهی

بسیاری از رستوران‌ها و فروشگاه‌های بزرگ برای افزایش سوددهی خود تن ماهی‌ها را به صورت عمده خریداری می‌کنند. به همین دلیل وجود نمایندگی نه تنها به نفع خریدار است بلکه سوددهی بالایی را نیز برای فروشنده دارد. شورک یکی از تولید کنندگان تن ماهی است که دارای چندین نمایندگی تن ماهی در ایران است. این شرکت تن ماهی خود را با استفاده از خودروهای حمل مخصوص برای مشتریان ارسال می‌کند. شما نیز می‌توانید با خرید تن ماهی از شورک سود بالایی را بدست بیاورید.

مراحل تولید تن ماهی در شورک

برای تولید تن ماهی ابتدا باید متریال لازم برای این تن را تهیه کرد. شورک از ماهی‌های صید روز برای تولید کنسروهای خود تهیه می‌نماید و از این رو تازگی و طراوت این محصول تحسین برانگیز است.

در مرحله ابتدایی ماهی‌ها را با استفاده از فشار آب تمیز می‌کنند و سپس آن را در دستگاه‌های مخصوص به قطعات کوچکی برش می زنند تا در قوطی جای شود.

اضافات گوشت ماهی زیر نظر افراد آموزش دیده جدا شده و سپس در داخل وان‌های مخصوص شستشو داده می‌شود.

پیش پخت نیز از دیگر مراحل تولید تن ماهی است تا گوشت کمی نرم شده و بتوان فلس و استخوان به راحتی جدا گردد.

پس از حرارت دهی ماهی در دستگاه اتوکلاو، گوشت وارد مرحله مه پاشی شده تا ضمن خنک سازی این گوشت، تازگی آن نیز حفظ شود.

استخوان و فلس ماهی‌ها با استفاده از دستگاه‌های مخصوص جداسازی شده و گوشت خالص برای مراحل بعدی فراهم می‌گردد.

در انتها نیز سایر ترکیبات تن ماهی از جمله روغن، نمک و طعم دهنده‌ها در داخل قوطی قرار گرفته و وارد دستگاه اتوکلاو می‌شود تا بتوان ماهی را مصرف کرد.

پس از این که ماهی‌ها تهیه شد، هواگیری شده و درب آن‌ها با استفاده از دستگاه‌های مخصوص پلمپ می‌گردد و پس از بسته‌بندی برای ارسال به انبار آماده است.

دریافت نمایندگی فروش تن ماهی از شورک

شورک یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خوش طعم‌ترین تن ماهی در ایران است که کیفیتی تضمین شده دارد. کنسروهای تن تولید شده در این شرکت دارای بالاترین کیفیت است و قیمت آن ارزان‌تر از سایر فروشگاه‌ها می‌باشد. به همین دلیل شما نیز با دریافت نمایندگی فروش تن ماهی می‌توانید به خانواده بزرگ شورک بپیوندید و بدین طریق سود بسیار بالایی را بدست بیاورید. اعطای نمایندگی در این سایت بسیار راحت است و نیازی به طی مراحل متعدد نیست. جهت دریافت نمایندگی فروش بهترین برند تن ماهی از شورک تنها کافیست با شماره ۰۹۱۰۱۹۴۵۶۳۸ تماس بگیرید.

قیمت عمده تن ماهی شورک

بسیار مهم است که شما تن ماهی را از میان بهترین برندها انتخاب کنید و از طعم و مزه آن لذت ببرید. ولی در عین حال قیمت نیز در این ماهی‌های تن اهمیت بسیاری دارد. بنابراین هیچ‌گاه برای خرید تن ماهی ارزان کیفیت آن را کاهش ندهید. شورک دارای نمایندگی‌های مختلفی در شهرهای مختلف ایران است که تن ماهی‌های خود را به صورت مستقیم به دست مشتریان می‌رسانند. با توجه به نوسانات قیمت تن ماهی امکان ایجاد تغییرات در قیمت این محصول وجود دارد. شورک همواره با خرید عمده ماهی هزینه‌های تولید خود را کاهش می دهد و شما منصفانه‌ترین قیمت را در این سایت مشاهده خواهید کرد. جهت دریافت لیست قیمت روز بهترین برندهای تن ماهی تماس بگیرید.

خرید اینترنتی تن ماهی

به لطف پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست برای خرید تن ماهی به فروشگاه‌ها و یا درب کارخانه مراجعه کنید بلکه شما به راحتی در بستر اینترنت و به واسطه سایت‌های اینترنتی می‌توانید کنسروهای تن را به صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید. با این کار در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و محصولات را به صورت تازه دریافت خواهید کرد. شورک تمامی برندهای تن ماهی تولیدی خود را به همراه حجم و سایر ویژگی‌ها در داخل سایت قرار داده است تا خریداران به صورت مستقیم به محصولات تولیدی این شرکت دسترسی داشته باشند. شما نیز با ورود به سایت شورک به آدرس اینترنتی shoorak.ir می‌توانید مشخصات کنسروهای تن شورک را مشاهده کنید.

فروش عمده بهترین برند تن ماهی

فروش عمده تن ماهی‌های سیحون، شونتون، کام دریا، نومینه و شهرود به صورت عمده و بدون واسطه در شورک انجام می‌پذیرد. تمامی ماهی‌های تولید شده در این شرکت دارای درب‌های آسان بازشو بوده و به راحتی می‌توانید درب این کنسرو را باز کنید. این تن ماهی‌ها در روغن‌های گیاهی پخته می‌شود و برای سلامتی هیچ ضرری ندارد. تولید تن ماهی‌های شورک زیر نظر وزارت بهداشت صورت می‌گیرد و تاییدیه وزارت بهداشت و مهر سازمان غذا و دارو بر روی این محصول وجود دارد.

قیمت تن ماهی به صورت مستقیم از درب کارخانه

وجود واسطه در هر محصولی قیمت آن را افزایش می‌دهد. خرید از درب کارخانه واسطه‌ها را از میان برداشته و باعث دست یابی خریداران به محصولی ارزان‌تر می‌شود. عمده فروشی شورک یکی از نمایندگی تن ماهی در ایران است که ارزان‌ترین تن ماهی را به مشتریان خود ارائه می‌کند. این تن ماهی‌ها از بین بهترین برندها هستند و کیفیتی تضمین شده دارند. قطعاً شما نیز با یک بار خرید از شورک برای همیشه مشتری دائم این محصول خواهید شد. حهت سفارش تن ماهی به صورت مستقیم از درب کارخانه با شورک تماس حاصل نمایید.

کارخانه تولید تن ماهی کجا قرار دارد؟

کارخانه تولید تن ماهی شورک در شهر قزوین قرار دارد. این شرکت دارای تعداد نیروهای بالایی بوده که به صورت شبانه روز فعالیت می‌کنند تا سفارشات مشتریان را به موقع به دستشان برسانند. تمامی تولیدات این کارخانه صید روز است و ترکیبات آن کاملاً طبیعی و فاقد ضرر می‌باشد. این شرکت برای این که کنسروهای تولیدی خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه بدست مشتریان برساند دارای نمایندگی تن ماهی در ایران است تا سفارشات شهر تحت پوشش خود را در اسرع وقت تحویل دهند.

خرید ارزان ترین تن ماهی به صورت عمده

شورک یکی از نمایندگی‌های مستقیم فروش انواع تن ماهی در ایران به شمار می‌رود که محصولات خود را با قیمتی استثنایی و باورنکردنی به فروش می‌رسانند. سفارش تن ماهی برای شما سوددهی بالایی دارد و تا حد چشمگیری هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد. در زیر به برخی از تاثیرات خرید عمده تن ماهی بر روی قیمت آن اشاره می‌کنیم:

قیمت تک تن ماهی ۱۸۰ گرمی شهرود در بازار ۲۷ هزار تومان است و خرید عمده این تن از شورک ۱۷ هزار تومان است.

تن ماهی کام دریا ۱۸۰ گرمی با قیمت عمده در شورک ۱۴ هزار تومان است و این محصول در بازار به قیمت ۲۸ هزار تومان به فروش می‌رسد.

تن ماهی شونتون ۱۸۰ گرمی در شورک به صورت عمده با قیمت ۱۴ هزار تومان و قیمت تک آن ۲۷ هزار تومان می‌باشد.

در نتیجه خرید عمده تن ماهی شورک هزینه‌های شما را تا حد چشمگیری کاهش می‌دهد و شما تنها با یک تماس می‌توانید سفارشات خود را ثبت کنید.

تن ماهی شونتون 120 گرمی

کنسرو تن ماهی شونتون ۱۲۰ گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون 90 گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون ۹۰ گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون 120 گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون ۱۲۰ گرمی

فهرست
تماس بگیرید