1. خانه
  2. -
  3. تن ماهی
  4. -
  5. قیمت تن ماهی درب کارخانه چقدر در می‌آید؟

قیمت تن ماهی درب کارخانه چقدر در می‌آید؟

دسته - تن ماهی
قیمت-تن-ماهی-درب-کارخانه
  1. خانه
  2. -
  3. تن ماهی
  4. -
  5. قیمت تن ماهی درب کارخانه چقدر در می‌آید؟

قیمت تن ماهی درب کارخانه چقدر در می‌آید؟

دسته - تن ماهی

خرید تن ماهی از درب کارخانه یکی از روش‌های خریدی است که تمامی ارگان‌ها، سازمان‌ها و فروشگاه‌ها به دنبال آن هستند. قیمت تن ماهی درب کارخانه در حداقل حالت خود بوده و این روش، ارزان‌ترین روش خرید عمده تن ماهی به شمار می‌رود. در این روش هیچ واسطه‌ای وجود ندارد و تنها هزینه پرداختی بابت این محصول هزینه تولید آن است. بسیاری از شرکت‌ها به صورت عمده محصولات خود را به فروش نمی‌رسانند. به همین دلیل شما باید از طریق نمایندگی‌های پخش این محصول را خریداری کنید. شورک یکی از نمایندگی‌های مستقیم فروش انواع کنسرو تن ماهی با برندهای مختلف در ایران است و محصولات خود را با ایمنی کامل برای تمامی شهرهای ایران ارسال می‌کند.

قیمت عمده تن ماهی از درب کارخانه

خرید عمده معمولاً یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش قیمت تن ماهی است و در صورتی که این تن ماهی به صورت مستقیم از درب کارخانه نیز به دست شما برسد، قیمت آن به صورت چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. شما می‌توانید تنها با یک تماس از قیمت عمده تن ماهی از درب کارخانه باخبر شوید و لیست قیمت این محصول را دریافت کنید. شماره تماس ۰۹۱۰۱۹۴۵۶۳۸ برای سفارش عمده تن ماهی پاسخگوی شما خواهد بود. این روش خرید بیشتر مختص سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که به صورت روزانه مصرف زیادی دارند و بدین طریق می‌توانند هزینه‌های خرید خود را کاهش داده و در هزینه‌ها صرفه جویی نمایند.

کنسرو ماهی تون سیحون ۱۸۰ گرمی

نمایندگی پخش تن ماهی

بهترین روش برای خرید تن ماهی مراجعه به مراکز پخش است. بسیاری از افراد برای خرید تن ماهی به فروشگاه‌ها مراجعه می‌کنند. در این حالت فروشگاه‌ها این محصول را با قیمت بیشتری به دست شما می‌رسانند. بنابراین قیمت تن ماهی درب کارخانه ارزان‌تر از خرید از فروشگاه‌ها می‌باشد. شورک دارای تعداد بسیاری نمایندگی پخش در سایر شهرهای ایران خصوصاً تهران است که به صورت روزانه محصولات خود را به دست مشتریان می‌رساند. در صورت درخواست خرید عمده تن ماهی تنها کافیست با شماره درج شده در سایت شورک تماس بگیرید.

ماهی تن ۱۲۰ گرمی سیحون

خرید تن ماهی با قیمت ارزان

شما در هنگام خرید تن ماهی می‌توانید روش‌های مختلفی را امتحان کنید. هر یک از روش‌های خرید با قیمت‌های مختلفی صورت می‌گیرد و واسطه‌های خرید هر کدام سود متفاوتی را از این فروش می‌برند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد بر روی خرید بدون واسطه و از درب کارخانه تاکید دارند. قیمت تن ماهی درب کارخانه به نسبت پایین‌تر از سایر فروشگاه‌ها و مراکز است و خرید عمده می‌تواند تاثیرات کاهش قیمت را به شما نشان دهد. قیمت تن ماهی به برند آن بستگی دارد که از محصولات صنایع غذایی شورک، تن ماهی سیحون، شهرود، کام دریا و شونتون برندهای بسیار پرفروش و مقرون به صرفه هستند. از این رو شورک به شما پیشنهاد می‌کند که روش خرید عمده تن ماهی از درب کارخانه را نیز امتحان کنید.

خرید تن ماهی با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه

لیست قیمت روز تن ماهی از درب کارخانه

معمولاً تن ماهی به دلیل این که یکی از محصولات بازار داخلی است قیمت آن کمتر دچار نوسان می‌شود و از ثبات بالایی برخوردار است. ولی با این وجود شما باید به صورت دوره‌ای قیمت این محصول را استعلام کنید زیرا مواد اولیه به کار رفته در تولید تن ماهی هر کدام قیمت‌های متفاوتی دارد و تغییر قیمت این مواد بر روی قیمت تن ماهی نیز تاثیر می‌گذارند. شورک یکی از مراکز پخش بسیار بزرگ است که قیمت تن ماهی درب کارخانه را به صورت حداقلی در اختیار شما قرار می‌دهد. این لیست خرید شامل برندهای مختلف تن ماهی است و شما می‌توانید بهترین برند را به صورت عمده از این مرکز پخش بخواهید. همچنین شما می‌توانید قیمت‌های شورک را با سایر فروشگاه‌ها مقایسه کرده و از قیمت استثنایی و تخفیفات این صنایع غذایی بهره‌مند شوید.

طعم عالی و قیمت مناسب تن ماهی شونتون

فروش عمده تن ماهی با سود عالی

میزان سود بدست آمده بر روی تن ماهی برای فروشندگان اهمیت بسیاری دارد. برخی از افراد کم تجربه برای افزایش سوددهی خود تن ماهی را با قیمت بسیار بالاتری به فروش می‌رسانند. در این حالت شما فروش کمتری را نیز خواهید داشت. ولی خرید تن ماهی از درب کارخانه به شما کمک می‌کند که این محصول را با قیمت پایین‌تری خریداری کنید و با فروش بیشتر سود بالاتری را کسب نمایید. شورک یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز فروش عمده تن ماهی است که خرید عمده از آن سود عالی را به دنبال دارد. جهت دریافت نمایندگی فروش انواع تن ماهی تنها کافیست با شورک تماس بگیرید.

تن ماهی کام دریا ۱۸۰ گرمی

فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت تن ماهی

در حال حاضر کمتر کسی حوصله و فرصت برای تولید غذا را دارد. تن ماهی محصولی آماده است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده مصرف می‌باشد. این غذا بسیار لذیذ بوده و یکی از میان وعده‌های دوست داشتنی برای افراد به شمار می‌رود. طعم و خاصیت تن ماهی به صورت مستقیم با برند آن در ارتباط است به همین دلیل برند را می‌توان یکی از مهم ترین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت تن ماهی دانست. همچنین فاکتورهای دیگری از جمله حجم، نحوه بسته بندی، مواد اولیه و … قیمت این محصول را تغییر می‌دهد. جهت استعلام قیمت روز تن ماهی تنها کافیست با شورک تماس بگیرید و لیست قیمت این محصول را دریافت نمایید.

کنسرو خورشت قیمه سیحون

کنسرو خورشت قیمه سیحون

کنسرو ماهی تون کام دریا 180 گرمی

کنسرو ماهی تون کام دریا ۱۸۰ گرمی

کنسرو لوبیا چیتی با قارچ

کنسرو لوبیا چیتی با قارچ ۳۸۰ گرمی سیحون

فهرست
تماس بگیرید