1. خانه
  2. -
  3. تن ماهی
  4. -
  5. فروش تن ماهی به قیمت عمده

فروش تن ماهی به قیمت عمده

دسته - تن ماهی
  1. خانه
  2. -
  3. تن ماهی
  4. -
  5. فروش تن ماهی به قیمت عمده

فروش تن ماهی به قیمت عمده

دسته - تن ماهی

تن ماهی یکی از غذاهای خوش خوراک و پرطرفدار است که در ایران بازار پر رونقی دارد. در حال حاضر این غذا در سراسر ایران دارای حجم سفارشات بالایی است که در این میان شهر تهران یکی از بزرگ‌ترین مصرف کنندگان تن ماهی به شمار می‌رود. بر این اساس فروش تن ماهی به قیمت عمده یکی از خدماتی است که شورک به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در این روش مشتریان هزینه پایین‌تری را بابت خرید این محصول پرداخت خواهند کرد و سوددهی بیشتری دارند. شورک دارای نمایندگانی در شهرهای مختلف ایران است و کیفیت کار و تازگی تضمین شده می‌باشد. در زیر مزایای خرید از شورک را عنوان خواهیم کرد.

فروش تن ماهی مستقیم از درب کارخانه

در سال‌های اخیر به دلیل افزایش مشغله‌های زندگی، مصرف غذاهای آماده خصوصاً کنسروجات افزایش یافته است. به همین دلیل شورک با خط تولیدی بزرگ و پیشرفته به صورت شبانه روزی و با تعداد نیرویی بالا در حال کار است تا بتواند سفارشات مشتری را به موقع به دستشان برساند. نکته‌ای که در خصوص خرید تن ماهی از شورک نظر مشتریان را جلب می‌کند، قیمت ارزان این شرکت است. شورک کنسروجات تولیدی خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه به فروش می‌رساند و این امر قیمت تن ماهی‌های آن را به صورت چشمگیری کاهش داده است. جهت خرید تن ماهی عمده مستقیم از درب کارخانه با شورک تماس بگیرید.

قیمت تن ماهی عمده

قیمت تن ماهی نیز مانند هر محصول دیگری رشد چشمگیری داشته است. با این وجود شورک همواره نهایت سعی خود را می‌کند تا با خرید عمده مواد اولیه هزینه‌های تولید و در نتیجه فروش خود را کاهش دهد. شورک در این راستا بسیار موفقیت‌آمیز عمل کرده و قیمت تن ماهی های این محصول مدت‌هاست که تغییری نکرده است. همچنین فروش تن ماهی به قیمت عمده نیز در این کاهش هزینه‌ها بی تاثیر نبوده است. به عنوان مثال قیمت عمده فروشی تن ماهی ۱۸۰ گرمی کام دریا از درب کارخانه ۱۴ هزار تومان است و این در حالی است که این محصول در بازار با قیمت ۲۴ هزار تومان به فروش می‌رسد. بنابراین خرید عمده تن ماهی از شورک بسیار مقرون به صرفه بوده و سوددهی بالایی را به دنبال دارد.

پخش تن ماهی به قیمت عمده

معمولاً تن ماهی در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی و ماهی فروشی‌ها وجود دارد. به همین دلیل این کسب و کارها همواره به دنبال نمایندگی‌های فروش تن ماهی به قیمت عمده هستند. تا با خرید تن ماهی ارزان قیمت سود بیشتری را به دست بیاورند. شورک به صورت گسترده در تمامی شهرهای ایران در حال فعالیت است و یکی از تامین کنندگان بزرگ تن ماهی در تمامی شهرها و شهرستان‌ها به شمار می‌رود.

همان‌طور که می‌دانید تن ماهی‌ها برندهای مختلفی دارند که برندهایی همچون کام دریا، شونتون، شهرود، نومینه و سیحون تولید شرکت شورک هستند. شورک یکی از بزرگ‌ترین مراکز پخش و فروش تن ماهی به قیمت عمده است و سفارشات خود را مستقیماً از درب کارخانه و با خودروهای مخصوص ارسال می‌کند.

فروش عمده بهترین برند تن ماهی

تن ماهی برندهای مختلفی دارد و هر کدام از این برندها دارای طعم و ارزش غذایی متفاوتی هستند. کام دریا، شونتون، سیحون، نومینه و شهرود ۵ برند بسیار باکیفیت و مرغوب هستند که بالاترین درصد فروش را دارند. قیمت عمده این برندها نسبت به فروشگاه‌ها بسیار ارزان‌تر است و از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. شورک نهایت سعی خود را می‌کند تا محصولات خود را به صورت مستقیم به دست مشتریان رسانده و با از میان برداشتن واسطه‌های خرید، هزینه‌های خرید این محصول را کاهش دهد. جهت هماهنگی و سفارش تن ماهی به قیمت عمده با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تولید تن ماهی به چه صورتی انجام می‌شود؟

نحوه تولید تن ماهی به صورت مستقیم با کیفیت آن در ارتباط است. برای تولید تن ماهی نیاز به دستگاه‌های پیشرفته و مدرن است و برای این که طعم و مزه تن ماهی مطلوب و دلنشین باشد باید از ماهی‌های تازه برای تولید استفاده کرد. شورک یکی از کارخانه‌های معتبر تولید تن ماهی در شهر قزوین است که ماهی‌های صید روز را وارد خط تولید می‌کند و تمامی مراحل تولید در دستگاه‌های مدرن و پیشرفته انجام می‌شود. به همین دلیل استاندارد بالایی دارد و کاملاً بهداشتی است.

خرید تن ماهی به قیمت عمده از شورک

شورک با ارائه سالم‌ترین و تازه‌ترین تن ماهی‌ها توانسته جایگاه ویژه‌ای را در بین فروشندگان بدست بیاورد. تمامی محصولات این شرکت دارای مهر وزارت بهداشت و سیب سبز سلامت است و طعمی عالی دارد. فروش عمده تن ماهی به قیمت عمده هزینه‌های خرید مشتریان را کاهش داده و کاملاً به صرفه است. شما می‌توانید از طریق تماس با شماره‌های درج شده در سایت تن ماهی‌های شورک را به صورت عمده و با ارزان‌ترین قیمت سفارش دهید و آن را در آدرس تعیین شده تحویل بگیرید.

ماهی تون نومینه 170 گرمی

کنسرو ماهی تون نومینه ۱۷۰ گرمی

تون ماهی شونتون

کنسرو تون ماهی شونتون ۱۸۰ گرمی

سبزی قورمه سرخ شده

سبزی قورمه سرخ شده

فهرست
تماس بگیرید