1. خانه
  2. -
  3. کنسروها
  4. -
  5. خرید و فروش عمده کنسرو

خرید و فروش عمده کنسرو

دسته - کنسروها
خرید-و-فروش-عمده-کنسرو
  1. خانه
  2. -
  3. کنسروها
  4. -
  5. خرید و فروش عمده کنسرو

خرید و فروش عمده کنسرو

دسته - کنسروها

این روزها خرید و فروش عمده کنسرو تن ماهی یا خرید عمده کنسرو لوبیا و سایر کنسروها برای بسیاری از کسبه و تجار ممکن شده است. در گذشته با توجه به اینکه ظرفیت تولید کارخانجات در حدی نبود که پاسخگوی نیاز بازار باشد، خطوط تولید بصورت انحصاری در اختیار بخش های خاصی از بازار بود. این موضوع باعث می‌شد این افراد بتوانند بازار را بدست بگیرند و قیمت محصولات را با سلیقه شخصی تغییر دهند. خوشبختانه در حال حاضر با توجه به افزایش تولید و بالا بردن راندمان و بهره‌وری در خطوط تولید کنسرو، امکان خرید و فروش عمده کنسرو برای اکثر افراد ممکن شده است.

ما در شورک با توجه به امکان تولید انواع کنسرو آماده همکاری با عزیزانی هستیم که قصد خرید و فروش عمده کنسرو را دارند. اما سوالی که ممکن است برای شما مطرح شود این است که چه نوع کنسروی برای خرید و فروش عمده کنسرو مناسب است و با توجه به مطالعات بازار موقعیت بهتری دارد. برای پاسخ به این پرسش تا انتهای مقاله با ما همراه شوید.

خرید و فروش عمده کنسرو تن ماهی

احتمالا اولین کنسروی که برای خرید و فروش عمده کنسرو به فکر شما می‌رسد، کنسرو تن ماهی جنوب است. خوشبختانه در کارخانه شورک تعدادی خط تولید بصورت اختصاصی در زمینه تهیه و تولید انواع کنسرو تن ماهی در برندهای با سابقه و شناخته شده در بازار مشغول به فعالیت هستند. در این خطوط تولید برندهایی نظیر تن ماهی سیحون، شونتون، کام دریا و نومینه با محصولات مختص به خود پر می‌شوند.

نمایندگی تن ماهی در ایران

اگر شما قصد خرید عمده کنسرو ماهی تن را دارید به شما توصیه می‌کنیم همین حالا با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید و در این خصوص بصورت کاملا رایگان مشاوره دریافت نمایید.

محصولات کنسرو ماهی در شورک بصورت تخصصی و با بالاترین کیفیت تولید می‌شوند و قابل رقابت با برندهای بین المللی در حوزه تولید کنسرو هستند.

خرید و فروش عمده کنسرو لوبیا

کنسرو لوبیا دومین کنسروی است که گزینه بسیار مناسبی برای خرید و فروش عمده کنسرو به حساب می‌آید، کنسرو لوبیا در دو نوع کنسرو لوبیا و کنسرو لوبیا با قارچ تهیه و تولید می‌شود. خوشبختانه برندهای سیحون و شونتون در زمینه تولید کنسرو لوبیا جایگاه خود را در بازار پیدا کرده‌اند و اگر شما قصد خرید و فروش عمده کنسرو لوبیا را دارید می‌توانید از هر کدام از این برندها بصورت عمده خرید نمایید.

تولید کنسرو لوبیا در تمام فصول بخش جدایی‌ناپذیر خطوط تولید شورک است و معمولاً محصولات کنسرو لوبیا با بیشترین تاریخ مصرف و به صورت تازه ارائه می‌شود. خرید کنسرو لوبیا بصورت عمده با توجه به اینکه بازار خود را در بین مشتریان باز کرده است می تواند با سود تضمین شده‌ای همراه باشد که در برندهای رقابتی تن ماهی شاید کمتر شاهد آن باشید.

خرید و فروش عمده کنسرو خوراکی

سایر محصولات خوراکی که در کارخانه شورک بصورت عمده قابل خرید و فروش هستند، عمدتا دارای شرایط یکسانی هستند. برای مثال کنسرو بادمجان در شورک با بهترین مواد اولیه و توسط بهترین آشپزها آماده و بسته‌بندی می‌شود و بصورت دوره‌ای و به نسبت نیاز بازار تولید کنسرو بادمجان در دستور کار شورک قرار می‌گیرد.

کنسروهای خورشتی نظیر کنسرو قورمه سبزی و کنسرو قیمه نیز از بهترین محصولات خوراکی هستند که در کارخانه شورک تهیه و تولید می‌شوند و شما اگر تمایل به خرید عمده کنسرو خورشتی دارید می توانید این دو محصول را در لیست خرید خود قرار دهید.

در اینجا لازم به اشاره است برای استعلام و عقد قرارداد برای خرید و فروش کنسرو خوراکی می‌توانید با شماره‌های درج شده در بخش تماس با ما در تماس باشید.

کنسرو؛ یک کسب و کار آسان

برای راه اندازی کسب و کار خود در زمینه تجارت کنسرو آماده شوید. تمام چالش‌های تهیه مواد اولیه و تولید محصولات کنسروی را ما به عهده می گیریم. اما بخشی از سود این کار در بخش تجارت کنسرو یا همان خرید و فروش عمده کنسرو است که شما می توانید از همین امروز کسب و کار خود را در حوزه توزیع کنسرو کلید بزنید.

برای این منظور کافی است با لیستی از محصولات موجود در شورک کار را آغاز کنید و به فروشگاه ها و مشتریان احتمالی که در منطقه شما حضور دارند سری بزنید و محصولات را معرفی نمایید. طبیعی است هر چه نسبت به تکنیک های بازاریابی و فروش آشنایی بیشتری داشته باشید، شانس شما برای راه‌اندازی یک کسب و کار موفق و گام نهادن در این عرصه آسان‌تر خواهد بود.

خوشبختانه تنوع محصولات در کارخانه شورک باعث شده تا افرادی که قصد کسب درآمد در حوزه خرید فروش کنسرو را داشته‌اند به آسانی به این حوزه ورود کرده و با دست پر برای بازاریابی و فروش در مراکز مختلف حاضر شوند.

اگر شما هم برای شروع خرید عمده کنسرو آماده هستید همین حالا با ما تماس بگیرید.

کنسرو ماهی تون سیحون 120 گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون ۱۲۰ گرمی

تون ماهی شونتون

کنسرو تون ماهی شونتون ۱۸۰ گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون 90 گرمی

کنسرو ماهی تون سیحون ۹۰ گرمی

فهرست
تماس بگیرید