1. خانه
  2. -
  3. تن ماهی
  4. -
  5. خرید عمده کنسرو ماهی تولید روز

خرید عمده کنسرو ماهی تولید روز

دسته - تن ماهی
خرید-عمده-کنسرو-ماهی-تولید-روز
  1. خانه
  2. -
  3. تن ماهی
  4. -
  5. خرید عمده کنسرو ماهی تولید روز

خرید عمده کنسرو ماهی تولید روز

دسته - تن ماهی

خرید عمده کنسرو ماهی تون به دلیل ماندگاری بالای این محصول یک نوع خرید رایج در این نوع محصول به حساب می‌آید. بیشتر سازمان‌ها و شرکت‌ها خرید خود را بصورت عمده انجام می‌دهند. یکی دیگر از دلایلی که مشتری تشویق به خرید بصورت عمده می‌شود، تفاوت قیمتی این نوع خرید است.

برای خرید عمده کنسرو ماهی تون باید به نکاتی توجه کنید که خرید خود را بهتر انجام دهید. اگر قصد خرید عمده کنسرو ماهی دارید و فرصت کافی برای خواندن این مطلب را ندارید همین حالا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و مشاوره پیش از خرید خود را به رایگان دریافت نمایید.

خرید عمده کنسرو ماهی | از کجا بخرم؟

این روزها با توجه به دغدغه‌های بهداشتی مصرف کنندگان، استفاده از کنسروها بیش از پیش انجام می‌شود. لذا امکان خرید محصولات کنسروی از انواع عمده فروشان و دلالان هم ممکن شده است. اما نگرانی اصلی اینجاست که امکان این وجود ندارد که متوجه این موضوع شویم که محصولی که از مکان‌های متفرقه تهیه می‌شود، آیا همان محصولی است که فروشنده سعی در تبلیغ و ارائه آن دارد یا در حال فروش محصولی تقلبی یا با تاریخ انقضا و قیمت مخدوش است. تنها یک راه تضمین شده برای از میان بردن این نگرانی‌ها در هنگام خرید عمده کنسرو ماهی وجود دارد. خرید مستقیم از کارخانه و از خروجی خط تولید.

حالا که شما قصد خرید بصورت عمده را دارید، چرا باید نگران محصول و کیفیت آن باشید؟! اگر شما خرید مستقیم از خط تولید را در برنامه کاری خود قرار دهید، بهترین ماهی تولید روز را در سبد محصولات خود خواهید داشت. خوشبختانه در کارخانه شورک برندهای مختلفی در زمینه تولید کنسرو ماهی در حال فعالیت هستند. برندهایی نظیر سیحون، برند موفق شهرود، برند نومینه با ویژگی قیمت مناسب و برند شونتون و کام دریا دارای خطوط تولید فعال در کارخانه کنسرو شورک هستند. در هنگام خرید عمده کنسرو ماهی، باید سفارش خود را نسبت به برندهایی که در بالا مطرح شد، ثبت کنید.

فروش-عمده-تن-ماهی-در-مشهد

چه نکاتی را موقع خرید عمده کنسرو ماهی باید در نظر بگیرم؟

کنسرو ماهی یکی از محصولات اساسی به لحاظ ماندگاری و سلامت در جامعه است. این محصول، در دسترس و با امکان استفاده آسان شناخته می‌شود. تا جایی که شما برای مصارف مختلف نظیر استفاده در پیک نیک و مسافرت، استفاده بعنوان غذای روزانه و حتی استفاده در زمان بحران به عنوان منبع غنی پروتئین در بسته بندی بهداشتی مورد استفاده قرار می‌دهید. لذا برای حفظ سلامت جامعه محصولات کنسروی، این محصول باید بدون نقص و بهداشتی به مشتریان عرضه شود.

در خطوط تولید شورک محصولاتی که به هر علت دارای ایرادات حین تولید باشند از خط تولید حذف می‌شوند. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که محصولی که دست شما می‌رسد از فیلترهای مختلفی عبور داده شده است تا محصول نهایی که دست شما می‌رسد فاقد هرگونه عیب و ایرادی باشد.

روش تولید تن ماهی

اما از این مساله که بیشتر مربوط به کیفیت تولید و ارائه خدمات تولیدکننده به مشتری است که بگذریم، شما نیز بعنوان خریدار عمده کنسرو ماهی، در حین خرید موظف هستید که نکاتی را بررسی نمایید.

قبل از هر چیزی به تاریخ تولید محصول دقت نمایید. اگر تاریخ محصول به روز نباشد بهتر است محصولات را به لحاظ فیزیکی نیز بررسی نمایید. همانطور که می‌دانید رویت هرگونه زنگ زدگی، تغییر شکل و اندازه در قوطی کنسرو و همینطور برآمدگی و موارد مشکوک دیگر روی دو درب قوطی، باید از خرید آن امتناع کنید. البته واحد کنترل کیفیت در کارخانه تولیدی شورک، محصولات را در حین پیش تولید، تولید و بعد از تولید، تحت کنترل و نظارت خود قرار می‌دهند.

نحوه ثبت سفارش و خرید عمده کنسرو ماهی

هر چند کنسرو ماهی، یک محصول با ماندگاری بالا و قابل استفاده تا پایان تاریخ انقضا است. اما بهتر است حالا که قصد خرید عمده کنسرو ماهی را دارید، آخرین تولید کارخانه را سفارش دهید تا محصول به روز برای مصرف یا عرضه به بازار در اختیار داشته باشید. برای خرید عمده کنسرو ماهی از طریق شورک، کافی است در هنگام خرید، تاریخ تولید محصولات را استعلام کنید و یا تاریخ اولین سری تولید بعدی که امکان عرضه مستقیم به شما را داشته باشد، جویا شوید. در اینصورت می توانید محصول خود را از جدیدترین تولیدات کارخانه دریافت نمایید و اگر حجم سفارش شما مقدار قابل توجهی باشد، امکان اختصاص خط تولید برای شما در کارخانجات شورک قابل بررسی است.

برای استعلام از آخرین وضعیت تولید و انبار و همچنین دریافت مشاوره بیشتر در زمینه خرید عمده کنسرو ماهی از طریق اطلاعات تماس موجود در بخش تماس با ما، اقدام نمایید. همکاران ما در شورک منتظر پاسخگویی به سوالات شما هستند.

در زمینه ارسال محصولات خریداری شده از درب کارخانه، تحویل کالا به دو صورت ارسال توسط پیک و باربری و همچنین تحویل درب کارخانه ممکن است. برای شهرهای تهران و کرج و قزوین ارسال نهایتا تا یک روز کاری قابل انجام است و سایر استان ها برای هماهنگی بیشتر می‌توانند با بخش پشتیبانی و فروش شورک در تماس باشند.

خوراک-بادمجان-380-گرمی

خوراک بادمجان ۳۸۰ گرمی سیحون

کنسرو ماهی تون کام دریا 180 گرمی

کنسرو ماهی تون کام دریا ۱۸۰ گرمی

کنسرو لوبیا چیتی با قارچ

کنسرو لوبیا چیتی با قارچ ۳۸۰ گرمی سیحون

فهرست
تماس بگیرید