1. خانه
 2. -
 3. کنسروها
 4. -
 5. بهترین کنسرو قورمه سبزی

بهترین کنسرو قورمه سبزی

دسته - کنسروها
 1. خانه
 2. -
 3. کنسروها
 4. -
 5. بهترین کنسرو قورمه سبزی

بهترین کنسرو قورمه سبزی

دسته - کنسروها

بهترین کنسرو قورمه سبزی کدام است؟ قورمه سبزی یکی از بهترین و خوشمزه‌ترین غذاهای ایرانی است که طرفداران بسیاری در ایران و حتی سایر کشورها دارد. بخش عمده‌ای از این خورشت همان‌طور که از نامش مشخص است، از سبزی تهیه شده که به غذا عطر و طعم می‌دهد. ولی با تمام این اوصاف، تهیه سبزی قورمه و پخت آن زمان زیادی نیاز دارد. در عصر حاضر نیز بسیاری از افراد شاغل هستند و یا به هر دلیل دیگری نمی‌توانند این غذای خوشمره را در زمان کوتاه تهیه و طبخ نمایند. برخی از شرکت‌ها برای رفع این مشکل سبزی قورمه را به صورت آماده در بسته بندی به فروش می‌رسانند. ولی آیا تمامی کنسروها می‌توانند طعم و مزه قورمه سبزی خانگی را داشته باشند؟ ما در ادامه ویژگی کنسرو قورمه سبزی خوب را برای شما عنوان خواهیم کرد.

ویژگی بهترین کنسرو قورمه سبزی

محتویات و سبزی‌های به کار رفته در کنسرو قومه سبزی اولین ملاکی است که باید در هنگام خرید این کنسرو در نظر بگیرید. تره، گشنیز، شنبلیله و جعفری اصلی‌ترین سبزی‌هایی است که در خورشت قورمه سبزی وجود دارد. برخی از افراد از سبزی‌های دیگر در این کنسرو استفاده می‌کنند که در نتیجه طعم و مزه این محصول را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از طرفی تازگی این سبزی‌ها نیز از دیگر مواردی است که بر روی طعم و عطر قورمه سبزی تاثیر می‌گذارد.

به روغن خود نیز باید حساس باشید. نوع روغن از دیگر ویژگی کنسرو قورمه سبزی مرغوب است. روغن مایع سرخ کردنی مخصوص این کنسرو است. البته باید در مصرف آن تعادل را نیز رعایت کرد. زیرا وجود روغن زیاد در کنسرو قورمه سبزی به سلامت افراد آسیب وارد می‌کند.

همچنین نمک نیز باید به مقدار کافی به این کنسرو اضافه گردد. زیرا نمک برای بسیاری از افراد ضرر داشته و نباید غذای پر نمک مصرف کنند. ضمن اینکه اضافه کردن نمک در حین طبخ غذا ممکن است.

بهترین برند قورمه سبزی کدام است؟

به نظر شما کدام برند قورمه سبزی بهترین برند قورمه سبزی است؟ بر اساس نظرسنجی صورت گرفته بین کاربران، خوشبختانه، نهال چین به عنوان یک برند خوب در کنسرو قورمه سبزی شناخته شده است. این کنسرو حاوی مواد طبیعی به همراه سبزی‌های تازه و معطر است که علاوه بر طعم عالی که به قورمه سبزی می‌بخشد، عطر و بویی بسیار هوس‌انگیز و ترغیب کننده نیز دارد. بنابراین در صورتی که طعم و سلامت قورمه سبزی برای شما اهمیت بسیاری دارد، توصیه می‌کنیم که حتماً برند این کنسرو را مورد توجه قرار دهید.

قیمت عمده بهترین کنسرو قورمه سبزی

هنگامی که صحبت از بهترین به میان می‌آید، بسیاری از افراد گمان می‌کنند که باید هزینه بیشتری پرداخت کنند. در صورتی که قیمت خرید بهترین کنسرو قورمه سبزی در سایت شورک بسیار منصفانه بوده و شما می‌توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه این کنسرو را سفارش دهید. همچنین قیمت عمده کنسرو قورمه سبزی از شورک تاثیر چشمگیری بر روی قیمت این محصول دارد. شما از طریق تماس با شورک می‌توانید لیست قیمت روز کنسرو قورمه سبزی نهال چین را دریافت کنید.

آیا کنسرو قورمه سبزی شورک دارای نگهدارنده است؟

شورک به هیچ عنوان در کنسروهای خود از نگهدارنده استفاده نمی‌کند. بطور معمول نکهدارنده در کنسروهای درب بسته مورد استفاده قرار نمی گیرند. به همین دلیل شما می‌توانید از کیفیت و سلامت محصولات شورک اطمینان کامل داشته باشید. شورک با توجه به فروش بالایی که دارد، محصولات را به صورت تازه تولید کرده و پس از تولید برای مشتریان ارسال می‌کند. بر این اساس کنسرو قورمه سبزی شورک طعمی عالی و رایحه منحصر به فردی دارد. همچنین شما می‌توانید نشان سیب سلامت و تاییدیه وزارت بهداشت را بر روی بسته‌بندی این کنسرو مشاهده کنید.

نحوه تهیه کنسرو قورمه سبزی

شرکت‌های بزرگ برای تهیه قورمه سبزی از دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌کنند. بدین صورت که ابتدا سبزی‌ها توسط نیروی انسانی پاک شده و اضافات آن جدا می‌شود. سپس سبزی پاک شده در مخازن بزرگ شسته شده تا تمامی گل و آلودگی‌های آن از بین برود. در نهایت سبزی در داخل دیگ های بزرگ و تحت حرارتی استاندارد سرخ شده و در داخل بسته بندی قرار می‌گیرد. نحوه تولید و نوع سبزی قورمه تاثیر بسیاری بر روی کیفیت این کنسرو دارد. بنابراین شما با شناخت بهتر برندهای کنسرو قورمه سبزی، خورشتی خوشمزه و خوش عطر را در اختیار خواهید داشت.

مزایای کنسرو قورمه سبزی

کنسرو قورمه سبزی از سبزیجات تهیه شده است که خواص بسیاری را به دنبال دارند. در زیر به برخی از مهم‌ترین مزایای کنسرو قورمه سبزی اشاره می‌کنیم:

 • کاهش فشار خون
 • جلوگیری از ابتلا به سرطان
 • مفید برای تقویت حافظه
 • جلوگیری از کم خونی
 • سلامت بینایی
 • کمک به سلامت قلب

خرید بهترین کنسرو قورمه سبزی از شورک

شورک عامل مستقیم فروش از درب کارخانه برای بهترین کنسرو قورمه سبزی در ایران است که محصولات خود را به صورت سراسری به مشتریان ارائه می‌کند. کنسروهای موجود در این شرکت از سبزی‌های تازه تهیه شده و کیفیتی تضمین شده دارد. نمک و روغن موجود در کنسرو قورمه سبزی نهال چین شورک متعادل است و تمامی افراد می‌توانند از آن استفاده کنند. جهت برقراری ارتباط با فروش شورک و خرید بهترین کنسرو با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ماهی تون نومینه 170 گرمی

کنسرو ماهی تون نومینه ۱۷۰ گرمی

کنسرو خورشت قیمه سیحون

کنسرو خورشت قیمه سیحون

کنسرو ماهی تون سیحون ۱۸۰ گرمی

فهرست
تماس بگیرید